RUKOVODILAC GRADILIŠTA

  • Location:
  • Salary:
    € 800 - € 900
  • Posted:
    3 months ago
  • Category:
    Property Development and Construction
  • Deadline:
    March 31, 2019
  • Languages:
    English

Uglednoj građevinskoj kompaniji potreban RUKOVODILAC GRADILIŠTA. Ako ste pravi znalac svog posla, ako u svakom problemu nalazite izazov, ako imate dobre organizatorske sposobnosti i umeće u radu s ljudima, prijavite se.

Lokacija rada: Slovenija i Hrvatska,

Fond radnih časova 220h/mesečno

Osnovna plata 700-800 evra*u zavisnosti od iskustva; prekovremeni radni časovi (preko 40 radnih sati nedeljno) se plaćaju 30% više u odnosu na redovan rad.

Opšti uslovi – na račun firme dobijate sve beneficije koje Vam po Zakonu pripadaju, mogućnost višegodišnjeg angažmana (jer radimo širom čitavog sveta isključivo kapitalne projekte), pozitivnu radnu atmosferu u kojoj će vaš trud, stručnost i zalaganje biti primećeni i nagrađeni.

Starosna granica: Nije određeno;

Idealna Nacionalnost: Hrvatska/Bosanska/Srpska/Makedonska/Crnogorska;

Traženi jezici: Srpsko-Hrvatski (poželjan), Engleski;

Period zaposlenja: 12 meseci;

Obrazovanje: Kvalifikovani radnik;

Smeštaj: U mestu obavljanja poslova

Topli obrok: 2 topla obroka dnevno

Prevoz od zemlje /mesta stanovanja do zemlje u kojoj se radi: obezbeđen;

Prekovremeno: Plaćeno – +30%

Godišnji odmor – 20 dana

Ugovor: na 12 meseci

Radne dozvole: Firma sređuje;

Opis posla:

– Planiranje i nadzor izgradnje različitih objekata.

– Učešće u svim fazama nastajanja objekta.

– Pomaganje u definisaju tehnologije građenja i rešavanju problema u izvođenju radova, u samom     početku izgradnje objekta s obzirom na mesto građenja, materijal i novac.

– Provera i dokazivanje sigurnosti i stabilnosti objekta.

– Kreiranje izveštaja.

O poslodavcu:

Jedna od najznačajnijih hrvatskih građevinskih firmi, kompetentna za preuzimanje i najodgovornijih graditeljskih poslova.

  • Ukupan broj zaposlenih: 793;
  • 3kamenoloma
  • 4betonare
  • 3asfaltne baze

Neki od trenutno aktivnih projekata obuhvataju – rad na betonskoj konstrukciji za hotel, sanacija oštećenog kolovoza, izgradnja stambenih tornjeva.

location